Jesteśmy agencją świadczącą usługi w zakresie obrotu nieruchomościami na poziomie odpowiadającym oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Każdego klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Zapewniamy usługi w miłej i profesjonalnej atmosferze oraz z dbałością o bezpieczny i pewny przebieg każdej transakcji, w której pośredniczymy. Od początku działaliśmy na podstawie państwowej licencji zawodowej nr 18326 i posiadamy ubezpieczenie z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. W zakres naszych usług wchodzi między innymi:

  • pośrednictwo w sprzedaży/ kupnie dowolnej nieruchomości,
  • kompleksowa obsługa najmów,
  • obsługa związana z regulacją i weryfikacją stanu prawnego nieruchomości,
  • doradztwo i obsługa dotycząca kredytowania zakupu nieruchomości.

Na co dzień współpracujemy z wypróbowanymi fachowcami w zakresie obrotu nieruchomościami, co obok naszego doświadczenia pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych klientów nawet w sytuacjach na pozór trudnych. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie, uwagi i refleksje mogące przyczynić się do naszego dalszego rozwoju oraz do podniesienia poziomu naszych usług. Zapraszamy do współpracy!

Adres:

Znajdziecie nas Państwo w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. A. Głowackiego 1 (II piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach od 900 do 1700.

Telefon:

+48 503 420 090

biuro@auernieruchomości.pl

 

Akceptuję politykę prywatności